Kim Jesteśmy?

Górnicki Invest sp. z o.o. powstało z myślą krzewienia inteligencji finansowej wśród młodzieży oraz pomocy ludziom potrzebującym skorzystać ze sprawdzonych instrumentów finansowych jak i ubezpieczeniowych.

W nowych warunkach ekonomicznych, zdobyliśmy mocną pozycję dzięki połączeniu doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania finansami Klientów. W naszej ofercie posiadamy wyselekcjonowane kredyty mieszkaniowe, gotówkowe, ubezpieczenia i lokaty bankowe.

Jesteśmy częścią grupy Western Singa LTD.

Co oferujemy?

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa kredytowego, pośredniczymy w kupnie i sprzedaży nieruchomości oraz zabezpieczamy Państwa odpowiednimi instrumentami ubezpieczeniowymi.

Pragniemy stać się firmą rozpoznawalną w kraju oraz za granicą za jakość świadczonych usług. Priorytetem dla naszej działalności jest zapewnienie Klientom usług premium. Chcemy dążyć do wyeliminowania firm nierzetelnych i bezwartościowych, by w zamian wypozycjonować naszych biznes partnerów. Współpracując z nami wspierasz również organizacje charytatywne (przekazujemy im 10% naszego zysku).

Nasza Misja i Wizja

  • Chcemy stać się liderem na rynku finansowym pomagając jak największej ilości osób podnieść wiedzę z zakresu finansów.
  • Naszym celem jest zaistnienie nie tylko na rynku europejskim, ale i w Stanach Zjednoczonych oraz Azji.
  • Świadczymy kompleksowe usługi finansowe i ubezpieczeniowe.
  • Stale poszerzamy nasze kompetencje, dzięki czemu nasi Klienci oprócz życzliwej obsługi otrzymują fachowe doradztwo.

Prezentacja

Jak możemy Ci pomóc?

Pamiętaj! Po drugiej stronie monitora siedzą ludzie pełni pasji.
Nawiąż z nami kontakt – powiedz kim jesteś i jak możemy Ci pomóc.

Polecam Pana Łukasza za jego ponadstandardowe zaangażowanie w sprawy swoich klientów. Jest to osoba, która nie pozostawi maila bez odpowiedzi, co bardzo doceniam. Jego responsywność przeszła moje oczekiwania. Podczas naszej krótkiej współpracy zbudowałem świadomość, że Pan Łukasz jest godnym zaufania partnerem i warto szukać u niego profesjonalnej porady.

Wojciech z Wiednia
Inwestor,

Dlaczego warto z nami współpracować

PRACA TO NASZA PASJA

Usługi finansowe naszej firmy to najwyższej jakości obsługa, ponieważ urzeczywistnianie Państwa potrzeb dla nas jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją.

ŻYCZLIWI I POMOCNI

Kluczem do sukcesu jest pozytywne nastawienie, dlatego staramy się zapewnić sympatyczną atmosferę, abyście mogli poczuć się komfortowo i z naszym wsparciem osiągnąć sukces.

TWÓJ WYBÓR – WSPÓLNY EFEKT

Cechuje nas otwartość i profesjonalizm. Porozumienie między Klientem a instytucjami finansowymi to podstawa owocnej współpracy – każdy Twój problem możemy rozwiązać stając się częścią projektu, z którego będziesz w pełni usatysfakcjonowany.

Potrzebujesz profesjonalnej porady finansowej?