Łukasz GórnickiPrezes Zarządu, Ekspert Finansowy

Łukasz Górnicki
Specjalizacja
 • Kredyty hipoteczne
 • Kredyty gotówkowe
 • Kredyty firmowe
 • Strategia rozwoju firmy
 • Consulting Biznesowy
Edukacja
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
 • Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna 
 • Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości

Dzięki ponad 14-letniemu doświadczeniu w przedsiębiorczości, zarządzaniu, planowaniu biznesowym, analizie finansowej, inżynierii oprogramowania, operacjach finansowych i analizach marketingowych ma szerokie i kompleksowe doświadczenie potrzebne do szybkiego zrozumienia działalności przedsiębiorców i stworzenia najbardziej odpowiednich rozwiązań.

Górnicki Invest przedstawia rozwiązania, które są realne i możliwe do wdrożenia. To nasza siła w porównaniu do innych firm z naszego sektora.

Przed założeniem Górnicki Invest sp. z o.o. od 2009 r. prowadziłem działalności wspierające przedsiębiorców z sektora MiŚ. Wcześniej zajmowałem różne stanowiska kierownicze w międzynarodowych korporacjach, koncentrując się na rozwoju nowej działalności i zarządzaniu ryzykiem. Pracowałem również jako starszy konsultant ds. Zarządzania ryzykiem finansowym w branży usług finansowych; inżynier oprogramowania; kierownik sprzedaży reklam w komunikacji miejskiej na terenie 11 miast oraz dyrektor generalny agencji reklamowej i projektowej.

Aktualności

 • NOWE PRZEPISY DOTYCZĄCE SPRZEDAŻY KONSUMENCKIEJ

  1 stycznia 2023 r. to ważna data dla przedsiębiorców oferujących swoje towary albo usługi w internecie. Od tego dnia obowiązują polskie przepisy, wprowadzone w związku z trzema unijnymi dyrektywami – Omnibus, towarową i cyfrową. Dyrektywa „Ombinus” wpływa przede wszystkim na promocje oraz opinie w sklepach internetowych. Przykładowo, sprzedawcy wprowadzający obniżkę cenową będą musieli informować o

  5 stycznia 2023
 • Nowe przepisy o ochronie sygnalistów

  Polski rząd pracuje nad ustawą, która wdroży unijną dyrektywę o ochronie sygnalistów do naszego porządku prawnego. Zgodnie z przygotowywanym projektem, każdy sygnalista będzie mógł wybrać, czy zauważoną nieprawidłowość zgłosi kanałami wewnętrznymi pracodawcy czy do Rzecznika Praw Obywatelskich albo innych zewnętrznych instytucji zajmujących się takimi sprawami. Jeśli te kanały okażą się nieskuteczne, będzie mógł ujawnić sprawę

  15 listopada 2022

Informacje kontaktowe

+48 22 100 48 07
ul. Powstańców Śląskich 50, Wrocław

Profile społecznościowe

Kontakt

Jeśli chcesz skorzystać z konsultacji, proszę zacznij od zgłoszenia przez formularz kontaktowy:

  Jak możemy Ci pomóc?

  Pamiętaj! Po drugiej stronie monitora siedzą ludzie pełni pasji.
  Nawiąż z nami kontakt – powiedz kim jesteś i jak możemy Ci pomóc.

  Polecam Pana Łukasza za jego ponadstandardowe zaangażowanie w sprawy swoich klientów. Jest to osoba, która nie pozostawi maila bez odpowiedzi, co bardzo doceniam. Jego responsywność przeszła moje oczekiwania. Podczas naszej krótkiej współpracy zbudowałem świadomość, że Pan Łukasz jest godnym zaufania partnerem i warto szukać u niego profesjonalnej porady.

  Wojciech z Wiednia
  Inwestor,

  Uzyskaj finansowanie na wszystko czego potrzebujesz