Łukasz GórnickiPrezes Zarządu, Ekspert Finansowy

Łukasz Górnicki
Specjalizacja
 • Kredyty hipoteczne
 • Kredyty gotówkowe
 • Kredyty firmowe
 • Strategia rozwoju firmy
 • Consulting Biznesowy
Edukacja
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
 • Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna 
 • Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości

Dzięki ponad 14-letniemu doświadczeniu w przedsiębiorczości, zarządzaniu, planowaniu biznesowym, analizie finansowej, inżynierii oprogramowania, operacjach finansowych i analizach marketingowych ma szerokie i kompleksowe doświadczenie potrzebne do szybkiego zrozumienia działalności przedsiębiorców i stworzenia najbardziej odpowiednich rozwiązań.

Górnicki Invest przedstawia rozwiązania, które są realne i możliwe do wdrożenia. To nasza siła w porównaniu do innych firm z naszego sektora.

Przed założeniem Górnicki Invest sp. z o.o. od 2009 r. prowadziłem działalności wspierające przedsiębiorców z sektora MiŚ. Wcześniej zajmowałem różne stanowiska kierownicze w międzynarodowych korporacjach, koncentrując się na rozwoju nowej działalności i zarządzaniu ryzykiem. Pracowałem również jako starszy konsultant ds. Zarządzania ryzykiem finansowym w branży usług finansowych; inżynier oprogramowania; kierownik sprzedaży reklam w komunikacji miejskiej na terenie 11 miast oraz dyrektor generalny agencji reklamowej i projektowej.

Aktualności

 • Od dzisiaj wielkie zmiany w Bankach

  Od 14 września wchodzi w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe zasady logowania do systemów bankowych. Wiążą się one z koniecznością użycia naszego smartfona za pomocą kodu wysłanego przez SMS lub skanowanego odcisku palca, co zapewne utrudni turystom jak i seniorom korzystanie z serwisów bankowych. Trzeba przyznać, że rozwiązanie niewątpliwie zwiększy bezpieczeństwo bankowości internetowej i

  14 września 2019
 • Ważne! Co zrobić, aby nie zdrożał prąd dla małych przedsiębiorstw?

  Pod koniec dnia 29 lipca 2019 r. mija termin składania oświadczeń dostawcom energii elektrycznej dla mikro i małych przedsiębiorstw – jeżeli chcą nadal w 2019 r. korzystać z niższych taryf za energię elektryczną. Od stycznia do czerwca 2019 r. przedsiębiorstwa energetyczne miały obowiązek stosować wobec swoich odbiorców ceny obowiązujące w 2018 r. W drugiej połowie

  26 lipca 2019

Informacje kontaktowe

+48 22 100 48 07
ul. Powstańców Śląskich 50, Wrocław

Profile społecznościowe

Kontakt

Jeśli chcesz skorzystać z konsultacji, proszę zacznij od zgłoszenia przez formularz kontaktowy:

  Jak możemy Ci pomóc?

  Pamiętaj! Po drugiej stronie monitora siedzą ludzie pełni pasji.
  Nawiąż z nami kontakt – powiedz kim jesteś i jak możemy Ci pomóc.

  Polecam Pana Łukasza za jego ponadstandardowe zaangażowanie w sprawy swoich klientów. Jest to osoba, która nie pozostawi maila bez odpowiedzi, co bardzo doceniam. Jego responsywność przeszła moje oczekiwania. Podczas naszej krótkiej współpracy zbudowałem świadomość, że Pan Łukasz jest godnym zaufania partnerem i warto szukać u niego profesjonalnej porady.

  Wojciech z Wiednia
  Inwestor,

  Uzyskaj finansowanie na wszystko czego potrzebujesz