Aldona GórnickaSpecjalista ds. finansów

aldona
Specjalizacja
 • Coaching i Trener biznesowy
 • Restrukturyzacja przedsiębiorstw
 • Integracja
 • Strategia wzrostu
 • Wsparcie sprzedaży
Edukacja
 • Uniwersytet Ekonomiczny – Ekonomia
 • Uniwersytet Wrocławski – Administracja 
 • Uniwersytet Karola w Pradze – Filologia Słowiańska

Mam 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu, planowaniu biznesowym, analizie finansowej, operacjach finansowych na rynku Europejskim, Azjatyckim oraz Ameryce Północnej i Południowej. Mam kompleksową wiedzę potrzebną do szybkiego zrozumienia działania przedsiębiorstwa i stworzenia najbardziej odpowiednich rozwiązań finansowych.

Upraszczam procesy w przedsiębiorstwach, przejrzystość finansowa to podstawa mojego działania.

Od wielu lat pracuję dla korporacji jako analityk finansowy, zarządzam milionowymi budżetami wspierając i kontrolując wydatki firm. Wcześniej zajmowałam różne stanowiska związane z kalkulowaniem ryzyka wypłacalności firm oraz reasekuracją firm ubezpieczeniowych.

Aktualności

 • Od dzisiaj wielkie zmiany w Bankach

  Od 14 września wchodzi w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe zasady logowania do systemów bankowych. Wiążą się one z koniecznością użycia naszego smartfona za pomocą kodu wysłanego przez SMS lub skanowanego odcisku palca, co zapewne utrudni turystom jak i seniorom korzystanie z serwisów bankowych. Trzeba przyznać, że rozwiązanie niewątpliwie zwiększy bezpieczeństwo bankowości internetowej i

  14 września 2019
 • Ważne! Co zrobić, aby nie zdrożał prąd dla małych przedsiębiorstw?

  Pod koniec dnia 29 lipca 2019 r. mija termin składania oświadczeń dostawcom energii elektrycznej dla mikro i małych przedsiębiorstw – jeżeli chcą nadal w 2019 r. korzystać z niższych taryf za energię elektryczną. Od stycznia do czerwca 2019 r. przedsiębiorstwa energetyczne miały obowiązek stosować wobec swoich odbiorców ceny obowiązujące w 2018 r. W drugiej połowie

  26 lipca 2019

Informacje kontaktowe

+48 22 100 48 07
ul. Reja 9
Nysa

Profile społecznościowe

Kontakt

Jeśli chcesz skorzystać z konsultacji, proszę zacznij od zgłoszenia przez formularz kontaktowy:

  Jak możemy Ci pomóc?

  Pamiętaj! Po drugiej stronie monitora siedzą ludzie pełni pasji.
  Nawiąż z nami kontakt – powiedz kim jesteś i jak możemy Ci pomóc.

  Polecam Pana Łukasza za jego ponadstandardowe zaangażowanie w sprawy swoich klientów. Jest to osoba, która nie pozostawi maila bez odpowiedzi, co bardzo doceniam. Jego responsywność przeszła moje oczekiwania. Podczas naszej krótkiej współpracy zbudowałem świadomość, że Pan Łukasz jest godnym zaufania partnerem i warto szukać u niego profesjonalnej porady.

  Wojciech z Wiednia
  Inwestor,

  Uzyskaj finansowanie na wszystko czego potrzebujesz