Aldona GórnickaSpecjalista ds. finansów

aldona
Specjalizacja
 • Coaching i Trener biznesowy
 • Restrukturyzacja przedsiębiorstw
 • Integracja
 • Strategia wzrostu
 • Wsparcie sprzedaży
Edukacja
 • Uniwersytet Ekonomiczny – Ekonomia
 • Uniwersytet Wrocławski – Administracja 
 • Uniwersytet Karola w Pradze – Filologia Słowiańska

Mam 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu, planowaniu biznesowym, analizie finansowej, operacjach finansowych na rynku Europejskim, Azjatyckim oraz Ameryce Północnej i Południowej. Mam kompleksową wiedzę potrzebną do szybkiego zrozumienia działania przedsiębiorstwa i stworzenia najbardziej odpowiednich rozwiązań finansowych.

Upraszczam procesy w przedsiębiorstwach, przejrzystość finansowa to podstawa mojego działania.

Od wielu lat pracuję dla korporacji jako analityk finansowy, zarządzam milionowymi budżetami wspierając i kontrolując wydatki firm. Wcześniej zajmowałam różne stanowiska związane z kalkulowaniem ryzyka wypłacalności firm oraz reasekuracją firm ubezpieczeniowych.

Aktualności

 • NOWE PRZEPISY DOTYCZĄCE SPRZEDAŻY KONSUMENCKIEJ

  1 stycznia 2023 r. to ważna data dla przedsiębiorców oferujących swoje towary albo usługi w internecie. Od tego dnia obowiązują polskie przepisy, wprowadzone w związku z trzema unijnymi dyrektywami – Omnibus, towarową i cyfrową. Dyrektywa „Ombinus” wpływa przede wszystkim na promocje oraz opinie w sklepach internetowych. Przykładowo, sprzedawcy wprowadzający obniżkę cenową będą musieli informować o

  5 stycznia 2023
 • Nowe przepisy o ochronie sygnalistów

  Polski rząd pracuje nad ustawą, która wdroży unijną dyrektywę o ochronie sygnalistów do naszego porządku prawnego. Zgodnie z przygotowywanym projektem, każdy sygnalista będzie mógł wybrać, czy zauważoną nieprawidłowość zgłosi kanałami wewnętrznymi pracodawcy czy do Rzecznika Praw Obywatelskich albo innych zewnętrznych instytucji zajmujących się takimi sprawami. Jeśli te kanały okażą się nieskuteczne, będzie mógł ujawnić sprawę

  15 listopada 2022

Informacje kontaktowe

+48 22 100 48 07
ul. Reja 9
Nysa

Profile społecznościowe

Kontakt

Jeśli chcesz skorzystać z konsultacji, proszę zacznij od zgłoszenia przez formularz kontaktowy:

  Jak możemy Ci pomóc?

  Pamiętaj! Po drugiej stronie monitora siedzą ludzie pełni pasji.
  Nawiąż z nami kontakt – powiedz kim jesteś i jak możemy Ci pomóc.

  Polecam Pana Łukasza za jego ponadstandardowe zaangażowanie w sprawy swoich klientów. Jest to osoba, która nie pozostawi maila bez odpowiedzi, co bardzo doceniam. Jego responsywność przeszła moje oczekiwania. Podczas naszej krótkiej współpracy zbudowałem świadomość, że Pan Łukasz jest godnym zaufania partnerem i warto szukać u niego profesjonalnej porady.

  Wojciech z Wiednia
  Inwestor,

  Uzyskaj finansowanie na wszystko czego potrzebujesz