Ubezpieczenia

Poznaj ubezpieczenia, które zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo

Ubezpieczenia OC/AC

Jeśli posiadasz pojazd mechaniczny obowiązuje Cię ubezpieczenie OC gwarantujące ochronę ubezpieczonego oraz pokrycie kosztów naprawy szkody wyrządzonej osobom trzecim. Jest doskonałym zabezpieczeniem twojej sytuacji finansowej, która mogłaby ulec pogorszeniu w przypadku wystąpienia szkody komunikacyjnej z twojej winy. Istnieje wiele dodatkowych produktów a wśród nich między innymi ubezpieczenie AC, czyli Autocasco, NNW, ubezpieczenie szyb i wiele innych.

Ubezpieczenia Mieszkań i Domów

Codziennie narażeni jesteśmy na czynniki zewnętrzne, na które nie mamy wpływu. Mieszkając w domu lub mieszkaniu nie przewidzimy uszkodzeń związanych z intensywną ulewą, gwałtownym wiatrem czy wieloma innymi czynnikami, które mogą wyrządzić szkodę nam lub naszej nieruchomości. Warto mieć wtedy ubezpieczenie, które zagwarantuje wsparcie finansowe na wypadek wystąpienia nieprzewidzianego zdarzenia.

Ubezpieczenia Turystyczne

Wybierając się na wycieczkę, warto przemyśleć zakup ubezpieczenia podróżnego. Karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego)  działa tylko na obszarze Unii Europejskiej, jednak nie pokryje wszystkich kosztów (np. transportu medycznego). Może zapewnić jedynie korzystanie ze świadczeń zdrowotnych na zasadach funkcjonujących w danym kraju. Ubezpieczenie podróżne, oprócz kosztów leczenia, które są podstawowym elementem ubezpieczenia, oferuje szereg innych, dodatkowych produktów, takich jak ubezpieczenie bagażu, sprzętu sportowego i inne.

Ubezpieczenia Zdrowotne

Ubezpieczenie na życie to sposób na finansowe zabezpieczenie przyszłości bliskich ubezpieczonego na wypadek jego śmierci. W przypadku śmierci bliskim zostanie wypłacone świadczenie równe sumie ubezpieczenia. Przy ubezpieczeniu na życie, oprócz podstawowej ochrony, oferowane są dodatkowe produkty, które można dobrać do polisy. Ubezpieczenie zdrowotne zapewnia dostęp do prywatnej opieki medycznej. Oprócz podstawowej opcji, jaką jest pakiet medyczny, ubezpieczenie oferuje także dodatkowe produkty, takie jak Assistance medyczny, renta rodzinna i inne.

Ubezpieczenia NNW

Ubezpieczenie NNW jest jednym z najpopularniejszych rozszerzeń polisy OC. Nic dziwnego, bowiem przedmiotem ubezpieczenia NNW jako produktu dodatkowego do ubezpieczenia komunikacyjnego są następstwa nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie gwarantuje wypłatę pieniędzy w razie uszkodzenia ciała lub śmierci oraz zwrot kosztów leczenia, w tym rehabilitacji. To niezwykle istotne zabezpieczenie finansowe, które wspomaga ubezpieczonego podczas trudnego i żmudnego okresu powrotu do zdrowia lub dodatkowo zabezpiecza rodzinę ubezpieczonego na wypadek jego śmierci.

Ubezpieczenia OC prywatne

Ubezpieczenie to najczęściej jest opcją dodatkową w ubezpieczeniu mieszkania czy domu, ale zdarza się, że występuje również jako osobny produkt. Jest to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, z którą mamy do czynienia, gdy stajemy się sprawcą zdarzenia wywołującego nieumyślnie szkodę na innej osobie. Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym może obejmować zarówno mienie, jak i zdrowie. Przykładami szkody są m.in. zalanie mieszkania sąsiada, uszkodzenie ogrodzenia, wybicie szyby, nieumyślne potrącenie podczas jazdy na rowerze, zarysowanie auta czy ugryzienie przechodnia przez naszego psa.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dopasowanie do Ciebie

Klienci zawsze są dla nas na pierwszym miejscu. Usługi, które świadczymy są stricte dopasowane pod naszych Klientów. Dlatego ponad 80% z nich wraca do nas.

Brak ukrytych kosztów

Nasza usługa jest całkowicie darmowa. Mamy dostęp do wielu ubezpieczycieli w jednym miejscu, fachowego doradztwa, pewność wyboru i żadnych ukrytych kosztów.

Słuchamy Klientów

Wiemy, że czas wolny to obecnie dobro luksusowe, dlatego słuchamy Twoich potrzeb i dostosowujemy nasze produkty pod Twoje oczekiwania.

Zapewniamy bezpieczeństwo na niepewne czasy

Co nas wyróżnia?

Trafiamy w sedno!

Potrafimy dostosować produkt pod Twoje potrzeby, zamiast sprzedawać pakietu, z którego nie skorzystasz.

Produkty inwestycyjne

Mamy rozwiązania, które zapewnią Ci ubezpieczenie i zwrot wpłaconego kapitału.

Oszczędności

Dzięki współpracy z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze, które możesz przeznaczyć na własne wydatki.

Pakiety medyczne

Zamiast wydawać krocie na wypadek poważnych zachorowań, możesz posiadać pakiet wartości 2 mln Euro.

Potrzebujesz profesjonalnej porady?