Jak możemy Ci pomóc?

Pamiętaj! Po drugiej stronie monitora siedzą ludzie pełni pasji.
Nawiąż z nami kontakt – powiedz kim jesteś i jak możemy Ci pomóc.

Polecam Pana Łukasza za jego ponadstandardowe zaangażowanie w sprawy swoich klientów. Jest to osoba, która nie pozostawi maila bez odpowiedzi, co bardzo doceniam. Jego responsywność przeszła moje oczekiwania. Podczas naszej krótkiej współpracy zbudowałem świadomość, że Pan Łukasz jest godnym zaufania partnerem i warto szukać u niego profesjonalnej porady.

Wojciech z Wiednia
Inwestor,

Osoby potrzebujące wsparcia finansowego, jak wiadomo, mają różne potrzeby, różne cele i jeszcze bardziej zróżnicowane preferencje. W tym celu firmy pożyczkowe, jakie zebraliśmy w naszym rankingu, otwarte są na różne grupy konsumentów. Znajdą tutaj coś dla siebie zarówno ci, którzy szukają mniejszych sum pieniędzy na drobne wydatki, jak i ci, którzy potrzebują większej sumy na bardziej kosztowną sprawę. Duża suma wymaga od nas więcej czasu na zgromadzenie środków do zwrotu, dlatego nic dziwnego, że pożyczki na duże sumy są oferowane z ratalną formą spłaty.

Choć w naszym rankingu zdecydowana większość sprawdzonych firm pożyczkowych specjalizuje się w tzw. pożyczkach krótkoterminowych na okres 30, 45 lub 60-65 dni, to nie zabrakło w niej jednak i oferty specjalnie dla najbardziej wymagających konsumentów. Przy niewielu formalnościach, konsument może uzyskać bezpieczną ofertę od sprawdzonej firmy na pokrycie bardziej kosztownych wydatków.

Chwilówki
Pożyczki
Pożyczki ratalne

Najczęściej zadawane pytania

Pieniądze otrzymasz w ciągu 15 minut po rozpatrzeniu Twojego wniosku (dotyczy pożyczkobiorcy posiadającego rachunek bankowy w tym samym banku, co pożyczkodawca: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, ING Bank, Millennium Bank, PKO Bank Polski, system Blue Cash).

Pożyczkę możesz otrzymać jeżeli:

– Jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej jesteś w wieku od 20 do 78 lat

– Posiadasz aktywny Profil Klienta na stronie internetowej

– Nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych

Tak. Pożyczkę możesz otrzymać, jeśli nie masz opóźnień w spłatach oraz nie jesteś wpisany do rejestru dłużników.

Decyzję w sprawie udzielenia pożyczki otrzymasz SMSem po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej na naszym rachunku bankowym.

Potrzebujesz profesjonalnej porady finansowej?