Kredyty Firmowe

Masz Firmę i co dalej?

Stworzyłeś idealny biznesplan? Zgromadziłeś niezbędne informacje, które potrzebne są do prowadzenia własnej działalności, jednak nadal brakuje Ci środków do wystartowania z projektem? Jeszcze kilka lat temu na palcach jednej ręki mogłeś policzyć banki, które skłonne były udzielić pomocy finansowej w takiej sytuacji. Dzisiaj – startująca firma czy przedsiębiorstwo rozwijające zakres swoich usług może skorzystać z wielu rozwiązań.

Kredyty dla firm to rodzaj dofinansowania udzielanego przedsiębiorcom na start oraz przyszły rozwój działalności. Dlatego, jeśli nie dysponujesz gotówką niezbędną do pokrycia wszystkich firmowych wydatków, sprawdź co mamy do zaoferowania. W zestawieniu uwzględniliśmy aktualnie najlepsze kredyty dla nowych firm, biorąc pod uwagę ich RRSO, oprocentowanie, proponowaną kwotę zobowiązania, okres spłaty, a także możliwość złożenia wniosku o kredyt przez internet.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dopasowanie do Ciebie

Klienci zawsze są dla nas na pierwszym miejscu. Usługi, które świadczymy są stricte dopasowane pod naszych Klientów. Dlatego ponad 80% z nich wraca do nas.

Brak ukrytych kosztów

Nasza usługa jest całkowicie darmowa. Mamy dostęp do wielu ubezpieczycieli w jednym miejscu, fachowego doradztwa, pewność wyboru i żadnych ukrytych kosztów.

Słuchamy Klientów

Wiemy, że czas wolny to obecnie dobro luksusowe, dlatego słuchamy Twoich potrzeb i dostosowujemy nasze produkty pod Twoje oczekiwania.

Na co kredyt inwestycyjny?

Kredyt inwestycyjny dla firm to czasem jedyna szansa na opłacenie nowych inwestycji dla przedsiębiorców. W tym przypadku, banki często nie ustalają górnej granicy wysokości zobowiązania, a część z nich pokrywa nawet 100% wartości inwestycji. Dodatkowo, starając się o kredyt inwestycyjny, nie wymagają od kredytobiorcy posiadania wkładu własnego, a sam okres kredytowania można rozłożyć na długie 20 lat.

Mogłoby się więc wydawać, że tego typu produkt bankowy jest dość trudny do uzyskania. Nic bardziej mylnego. Choć wymaga przedłożenia większej pracy niż kredyt gotówkowy, to jego otrzymanie nie jest trudne. Banki zazwyczaj wymagają dostarczenia dokumentów rejestrowych i finansowych, w tym biznesplanu. Ten ostatni jest najważniejszym dokumentem, który ma przekonać instytucję, że Twoja inwestycja będzie opłacalna.

Maszyny i urządzenia niezbędnych do produkcji towarów
Sprzęt komputerowy, a także inne przedmioty
Środki transportu
Nieruchomości, które staną się własnością firmy
Know-how, licencji oraz patentów i praw autorskich
Wykup udziałów w innej firmie, zakup papierów wartościowych

Potrzebujesz profesjonalnej porady?