Inwestycje

Dążymy do tego, by projekty, których się podejmujemy, służyły ich użytkownikom. Na pierwszym miejscu stawiamy takie wartości, jak użyteczność, ergonomiczność i jakość wykonania. Starannie dobieramy najlepszych wykonawców, którzy zapewniają sprawną i fachową realizację budowy. Ważna jest dla nas również lokalizacja inwestycji, dbamy o dostosowanie jej do preferencji i potrzeb przyszłych mieszkańców.   Inwestując, bazowaliśmy na ziemi, która była naszą własnością. Budujemy “na swoim”, dlatego nasz stosunek do podejmowanych działań jest bardzo osobisty i emocjonalny. Z tego też wynika nasza dbałość o szczegóły, dobry, wyróżniający się i atrakcyjny projekt oraz staranne wykonanie. Jesteśmy dumni z naszych inwestycji, a przywiązanie do ojcowizny rodzi w nas lokalny patriotyzm.

Produkty Inwestycyjne w jakie obecnie inwestujemy

Możesz inwestować w co tylko chcesz.

Prawidłowa strategia inwestowania

Rynek może iść w górę latami, a później w jednej milisekundzie krach może spowodować utratę dorobków całego życia. To jest powód, aby nauczyć się inwestować oraz oszczędzać swoje pieniądze, na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Zanim zaczniesz inwestować swoje pieniądze:

  • Inwestuj w siebie i zdobywaj wiedzę,
  • Stwórz awaryjny fundusz z środkami na 6 miesięcy życia,
  • Nie inwestuj całego kapitału w jedno przedsięwzięcie,
  • Obserwuj sytuację na rynku,
  • Dobieraj mądrych doradców,
  • Dziel inwestycje na krótko i długoterminowe.
Jak możemy Ci pomóc?

Pamiętaj! Po drugiej stronie monitora siedzą ludzie pełni pasji.
Nawiąż z nami kontakt – powiedz kim jesteś i jak możemy Ci pomóc.

Polecam Pana Łukasza za jego ponadstandardowe zaangażowanie w sprawy swoich klientów. Jest to osoba, która nie pozostawi maila bez odpowiedzi, co bardzo doceniam. Jego responsywność przeszła moje oczekiwania. Podczas naszej krótkiej współpracy zbudowałem świadomość, że Pan Łukasz jest godnym zaufania partnerem i warto szukać u niego profesjonalnej porady.

Wojciech z Wiednia
Inwestor,

Potrzebujesz profesjonalnej porady finansowej?