Business Consulting

Aby każda firma odniosła sukces, musi mieć odpowiednie planowanie, właściwą strategię i właściwe wykonanie tych rzeczy. Górnicki Invest pomaga swoim klientom rozwijać ich przedsiębiorstwa, zapewniając im pełne wsparcie, narzędzia i know-how. Wiemy, jak ważne jest posiadanie właściwego planu, jeśli twój plan jest zły, to każdy krok, który zrobisz, będzie również w złym kierunku. Dokładnie badamy sytuację naszych klientów przed zaproponowaniem jakiegokolwiek planu, ponieważ musimy upewnić się, że mamy wszystkie zmienne pod kontrolą.

Kiedy mamy już plan, współpracujemy z naszymi klientami nad stworzeniem odpowiedniej strategii. Wiele osób uważa, że ​​strategia i plan są takie same. Jednak plan jest tym, co chcemy osiągnąć, a strategia jest sposobem jego realizacji.

Pomagamy firmom ocenić ich umiejętności i wybrać odpowiedni kierunek, który wykorzystuje talenty zespołu i zasoby firmy w najbardziej produktywny sposób.

Wyniki AnkietyCzy Consulting przyniósł pozytywne zmiany w Twojej firmie?

Możesz przekształcić swoją firmę w biznes przynoszący dochód, który pozwala pracować tyle, ile zechcesz.

Planowanie i strategia biznesowa

Nasi klienci często są zaskoczeni możliwościami, jakie im przedstawiamy; myśląc nieszablonowo, przedstawiamy nowe ekscytujące przedsięwzięcia:

 • Pracuj mniej – zarabiaj więcej,
 • Zdobądź powtarzalnych Klientów premium,
 • Zarządzaj czasem aby robić więcej, w krótszym czasie,
 • Doskonal swoje umiejętności przywódcze zarządzając zespołem,
 • Tnij wydatki bez utraty jakości,
 • Zautomatyzuj swój biznes, aby pracował bez Ciebie.

Badania wykraczające poza biznes plan

Zapewniamy również, że cały zespół jest włączony w proces i że nikt nie zostanie pominięty podczas realizacji. Najważniejszą częścią jest zapewnienie pewnego stopnia stabilności finansowej w trakcie zmiany.

Jest to najbardziej niepokojąca część dla większości klientów przechodzących lub potrzebujących zmiany; oznacza to, że przychodzące przepływy pieniężne całkowicie się zmienią. Pomagamy złagodzić te problemy poprzez fantastyczne prognozy finansowe i realistyczny obraz tego, co można osiągnąć.

Utworzenie listy potencjalnych potencjalnych klientów usług lub produktów może być zniechęcające na początku działalności. Należy to jednak uznać za kontynuację analizy rynku docelowego, aby można było rozpocząć działalność.

Rynek biznesplanów

Po stworzeniu odpowiedniego planu dla firmy współpracujemy z nim przy tworzeniu strategii, która pozwala na jego działanie. Patrzymy na czynniki środowiskowe naszych klientów i przedstawiamy zalecenia dotyczące kroków, które można podjąć, aby pójść we właściwym kierunku:

 • Badania artykułów i wiadomości
 • badania firm i przemysłu
 • badania firmowe i branżowe
 • Firma, przemysł, badania rynku
 • raport z analizy rynku

Badania i analizy konkurentów

Jak możemy Ci pomóc?

Pamiętaj! Po drugiej stronie monitora siedzą ludzie pełni pasji.
Nawiąż z nami kontakt – powiedz kim jesteś i jak możemy Ci pomóc.

Polecam Pana Łukasza za jego ponadstandardowe zaangażowanie w sprawy swoich klientów. Jest to osoba, która nie pozostawi maila bez odpowiedzi, co bardzo doceniam. Jego responsywność przeszła moje oczekiwania. Podczas naszej krótkiej współpracy zbudowałem świadomość, że Pan Łukasz jest godnym zaufania partnerem i warto szukać u niego profesjonalnej porady.

Wojciech z Wiednia
Inwestor,

Potrzebujesz profesjonalnej porady finansowej?