Testimonials 1

Polecam Pana Łukasza za jego ponadstandardowe zaangażowanie w sprawy swoich klientów. Jest to osoba, która nie pozostawi maila bez odpowiedzi, co bardzo doceniam. Jego responsywność przeszła moje oczekiwania. Podczas naszej krótkiej współpracy zbudowałem świadomość, że Pan Łukasz jest godnym zaufania partnerem i warto szukać u niego profesjonalnej porady.

Wojciech z Wiednia
Inwestor,

“Zawsze byłam sceptyczna w stosunku do doradców kredytowych, ale po spotkaniu z Panem Łukaszem całkowicie zmieniłam zdanie. Jego usługi polecili mi znajomi, którym już dwukrotnie pomógł uzyskać bardzo dobre warunki kredytowe. Pan Łukasz jest osobą o ogromnej wiedzy z zakresu bankowości i potrafi dobrze doradzić. Jest uczciwy i niezwykle zaangażowany w sprawę swojego klienta. Dzięki niemu dostałam bardzo korzystny kredyt hipoteczny praktycznie nie odczuwając trudu załatwiania formalności, bo wszystkim zajmował się mój doradca. Gorąco polecam usługi Pana Łukasza Górnickiego – to prawdziwy profesjonalista i dobry człowiek.”

Maria z Wrocławia
Analityk finansowy,

“Górnicki Invest to profesjonalna firma. Szybko załatwili mi kredyt gotówkowy oraz leasing na zakup sprzętu.”

Ewa z Wrocławia
Przedsiębiorca,

”Współpraca z Łukaszem Górnickim to przyjemność, nie miałam większych zastrzeżeń co do jego pracy, a jestem wymagającym klientem.”

Elżbieta ze Strzelina
Pracownik biurowy,

“Mogę polecić firmę znajomym bez obaw, konkretnie wykonane zadanie, jestem bardzo zadowolony z warunków finansowych udzielonych mi przez bank za pośrednictwem Górnicki Invest.”

Grzegorz z Wrocławia
Informatyk,

“Jestem zaskoczony, szybką obsługą, świetną współpracą, projekt zrealizowany bez problemu. Polecam!”

Tomasz z Wrocławia
Przedsiębiorca,

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?