Zrealizuj własne marzenia

Umów się z Naszym Ekspertem Finansowym i wybierz najlepszą ofertę

Kontakt z Ekspertem Finansowym

[wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

Dlaczego warto nas wybrać?

Oferujemy najlepsze rynkowe rozwiązania, oszczędzając naszym Klientom tysiące złotych oraz dziesiątki godzin spędzone na znalezieniu odpowiedniego produktu.

Kompleksowa Pomoc

Oszczędzasz czas w znalezieniu odpowiedniej oferty, pomożemy w kompletowaniu potrzebnych dokumentów, przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania, zakupu nieruchomości lub doboru ubezpieczenia.

Dokładna Analiza Zdolności

Sprawdzimy Twoje możliwości inwestycyjne, pomożemy w doborze najlepszego instrumentu finansowego, inwestycyjnego czy ubezpieczeniowego, zbadamy zdolność kredytową, mamy dostęp do historii BIK i BIG.

Bezpieczeństwo Trasakcji

Zapewniamy dyskrecję oraz profesjonalizm, Twoje dane są przechowywane zgodnie z europejskimi standardami RODO.

Przewaga Konkurencyjna

Naszą przewagą jest wiedza, doświadczenie i elastyczność działania. W bogatej ofercie 23 instytucji finansowych, 18 towarzystw ubezpieczeniowych oraz 140 firm deweloperskich czujemy się jak ryba w wodzie.

Opinie Klientów

Zobacz co nasi Klienci mówią o naszej pracy, pracownikach, produktach i usługach

[review style=”style3″ numrat=”4″ title=”Andrzej W.”]“Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Kredyt dostałem bez problemu i nie musiałem biegać po bankach. Polecam każdemu.”[/review]

[review style=”style3″ numrat=”5″ title=”Anna Z.”]“Byłam w swoim banku po kredyt jednak dla porównania trafiłam do Górnicki Invest, dzięki nim dostałam bardzo dobrą ofertę w innym banku.”[/review]

[review style=”style3″ numrat=”5″ title=”Tomasz M.”]”Uważam, że w dzisiejszych czasach nikogo nie stać na samodzielne bieganie po bankach, wybrałem Górnicki Invest, aby załatwili za mnie wszystkie formalności. Za ich pośrednictwem biorę kolejny kredyt, także serdecznie polecam”[/review]

Odpowiemy na wszystkie pytania

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, postaramy się odpowiedzieć na każde Twoje pytanie, jeśli nie znajdziesz na nie odpowiedzi napisz do nas wiadomość a na pewno postaramy się pomóc.

Jako nasz Klient nie ponosisz dodatkowych opłat związanych z naszą pracą. Jesteśmy wynagradzani po zakończeniu transakcji przez bank jak normalny pracownik z placówki.

Nasza oferta jest identyczna jak w banku. Nasza praca różni się tylko tym, że pomagamy w szerszej perspektywie niż bank, np. przy kredycie hipotecznym pomożemy w znalezieniu notariusza, rzeczoznawcy bądź osoby, która sprawdzi zakupione mieszkanie przed odbiorem od dewelopera. Wszystko dla Twojej wygody.

Podczas brania kredytu gotówkowego wkład własny nie jest wymagany, gdy bierzemy kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości, wkład własny wynosi min. 10%, nie licząc opłat około kredytowych.

Kredyt gotówkowy można spłacić przed czasem bez żadnych konsekwencji, a przy kredycie hipotecznym zazwyczaj opłaty są w pierwszych trzech latach od zaciągnięcia zobowiązania, po tym okresie ustawowo nie ma żadnych opłat, jeśli chcesz wiedzieć więcej zapytaj naszego eksperta.

Jesteśmy, aby Ci pomóc

ZŁÓŻ WNIOSEK KREDYTOWY

Chcesz kupić auto lub mieszkanie? Złóż wniosek kredytowy teraz.

KONTAKT

biuro@gornicki-invest.pl

POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM

Potrzebujesz pożyczki? Porozmawiaj z Ekspertem Finansowym

Zadzwoń