Zrealizuj własne marzenia

Umów się z Naszym Ekspertem Finansowym i wybierz najlepszą ofertę

  Kontakt z Ekspertem Finansowym

  Dlaczego warto nas wybrać?

  Oferujemy najlepsze rynkowe rozwiązania, oszczędzając naszym Klientom tysiące złotych oraz dziesiątki godzin spędzone na znalezieniu odpowiedniego produktu.

  Kompleksowa Pomoc

  Oszczędzasz czas w znalezieniu odpowiedniej oferty, pomożemy w kompletowaniu potrzebnych dokumentów, przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania, zakupu nieruchomości lub doboru ubezpieczenia.

  Bezpieczeństwo Trasakcji

  Zapewniamy dyskrecję oraz profesjonalizm, Twoje dane są przechowywane zgodnie z europejskimi standardami RODO (GDPR). Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez cały proces bezstresowo.

  Przewaga Konkurencyjna

  Naszą przewagą jest wiedza, doświadczenie i elastyczność działania. W bogatej ofercie 23 instytucji finansowych, 18 towarzystw ubezpieczeniowych oraz 140 firm deweloperskich czujemy się jak ryba w wodzie.

  Dokładna Analiza Zdolności

  Sprawdzimy Twoje możliwości inwestycyjne, pomożemy w doborze najlepszego instrumentu finansowego, inwestycyjnego czy ubezpieczeniowego, zbadamy zdolność kredytową, mamy dostęp do historii BIK i BIG.

  Opinie Klientów

  Zobacz co nasi Klienci mówią o naszej pracy, pracownikach, produktach i usługach

  Odpowiemy na wszystkie pytania

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji, postaramy się odpowiedzieć na każde Twoje pytanie, jeśli nie znajdziesz na nie odpowiedzi napisz do nas wiadomość a na pewno postaramy się pomóc.

  Jako nasz Klient nie ponosisz dodatkowych opłat związanych z naszą pracą. Jesteśmy wynagradzani po zakończeniu transakcji przez bank jak normalny pracownik z placówki.

  Nasza oferta jest identyczna jak w banku. Nasza praca różni się tylko tym, że pomagamy w szerszej perspektywie niż bank, np. przy kredycie hipotecznym pomożemy w znalezieniu notariusza, rzeczoznawcy bądź osoby, która sprawdzi zakupione mieszkanie przed odbiorem od dewelopera. Wszystko dla Twojej wygody.

  Podczas brania kredytu gotówkowego wkład własny nie jest wymagany, gdy bierzemy kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości, wkład własny wynosi min. 10%, nie licząc opłat około kredytowych.

  Kredyt gotówkowy można spłacić przed czasem bez żadnych konsekwencji, a przy kredycie hipotecznym zazwyczaj opłaty są w pierwszych trzech latach od zaciągnięcia zobowiązania, po tym okresie ustawowo nie ma żadnych opłat, jeśli chcesz wiedzieć więcej zapytaj naszego eksperta.

  Jesteśmy, aby Ci pomóc

  Złóż wniosek kredytowy

  Chcesz kupić auto lub mieszkanie złóż wniosek kredytowy teraz.

  Kontaktuj się z ekspertami

  Znajdź odpowiedniego eksperta, który pomoże Ci dobrać odpowiednią ofertę.

  Zrealizuj marzenia

  Spełnij swoje marzenia z naszą pomocą