Oferta - Górnicki Invest - Inwestycje, Kredyty, Ubezpieczenia, Nieruchomości, Leasingi, Consulting
11675
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-11675,mkd-core-1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-2.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,no_animation_on_touch,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.4,vc_responsive
Szukasz profesjonalnej obsługi konsultingowej lub szkoleniowej ?  – Pomagamy ambitnym przedsiębiorcom  i osobom chcącym osiągnąć konkretne rezultaty. Jeśli chcesz ciągle wspinać się po szczeblach kariery, tworzyć i współtworzyć wyjątkowe projekty, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

AKTUALNA OFERTA

 • TCMS

  TCMS

  Total Change Management System to program dla ludzi, którzy chcą zmienić całe swoje życie na płaszczyźnie psycho-fizyczno-duchowej. Nie ma problemu, którego nie rozwiążesz tym systemem.

 • Health Management

  Health Management

  Health Management przygotowany jest dla osób, które nie mogą poradzić sobie z problemami zdrowotnymi, czują dyskomfort wynikający z nadmiernej wagi, stresu lub braku energii.

 • Career Management

  Career Management

  Ciągle szukasz swojego miejsca w społeczeństwie? Obecna sytuacja zawodowa nie przynosi satysfakcji? nie dostajesz upragnionego awansu choć wiesz, że Ci się należy? ten system jest dla Ciebie.

 • Finanse Management

  Finanse Management

  Twoja sytuacja materialna jest słaba? Nie posiadasz oszczędności? Pod koniec miesiąca nie masz już pieniędzy? Boisz się o swoją przyszłość? Pomożemy Ci rozwiazać twoje problemy finansowe.

 • Relationship Management

  Relationship Management

  Szukasz drugiej połówki? Nie radzisz sobie w związku? Nie wiesz jak zmienić rutynę w coś ekscytującego? Przekonaj się, że to nic trudnego, zmieniając swój związek w źródło szczęścia.

 • Networking

  Networking

  Cenisz sobie swobodę w pracy? Interesują Cię konkretne wyzwania? Chcesz sam dobierać sobie partnerów do współpracy? Stwórz własną sieć kontaktów, generującą olbrzymie dochody.

All rights reserved @ 2017 Górnicki Invest sp. z o.o.