Oferta - Górnicki Invest - Reklama, Marketing, Szkolenia
11675
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-11675,mkd-core-1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Szukasz profesjonalnej obsługi konsultingowej lub szkoleniowej ?  – Pomagamy ambitnym przedsiębiorcom  i osobom chcącym osiągnąć konkretne rezultaty. Jeśli chcesz ciągle wspinać się po szczeblach kariery, tworzyć i współtworzyć wyjątkowe projekty, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kim jesteśmy?

Lukstreet.pl to wrocławska agencja zajmująca się marketingiem kreatywnym.

Co nas wyróżnia?

Naszych Klientów obsługujemy indywidualnie – wnikliwie analizujemy konkretne potrzeby i oferujemy kompleksową e – usługę z widocznymi efektami.

Kogo poszukujemy?

Oferujemy Naszym Klientom wsparcie, przez co zwiększamy ruch na ich stronach, a tym samym wzrost przychodów. Ty również możesz wykazać się swoimi zdolnościami i wesprzeć Naszą inicjatywę.

Co robimy?

Wykorzystujemy narzędzia internetowe, aby pomóc Naszym Klientom zwiększyć sprzedaż. Tworzymy różnego rodzaju portale i dbamy o trafność wyszukiwania haseł. Ważna jest też dla Nas ustalona z Klientem wysokość budżetu.

OFERTY PRACY

 • Przedstawiciel Handlowy

  Przedstawiciel Handlowy

  Jesteś komunikatywny i nie boisz się zawierać nowych znajomości, a Twoja dynamika działania jest adekwatna do poziomu życia, który chcesz osiągnąć? Dołącz do zespołu i wykorzystaj swój potencjał.

  Aplikuj Teraz
 • Programista PHP/HTML5

  Programista PHP/HTML5

  Czujesz się w kodzie, jak ryba w wodzie? W Naszym zespole będziesz mógł wykorzystać swoje umiejętności. Praca z nami to wyzwanie – jeśli chcesz się go podjąć...

  Aplikuj Teraz
 • Grafik Komputerowy

  Grafik Komputerowy

  Jeśli grafika komputerowa ma dla Ciebie wartość porównywalną z arcydziełami, a Twoje zdolności przewyższają Michała Anioła – właśnie znalazłeś firmę, która doceni Twój talent.

  Aplikuj Teraz
 • Specjalista SEO/SEM

  Specjalista SEO/SEM

  Jaka jest Twoja ulubiona pozycja? Jeśli lubisz być na górze, wiesz jak to robić z Google, a w dodatku interesuje Cię tylko szczytowanie – dołącz do Naszego zespołu 😉

  Aplikuj Teraz
 • Copywriter

  Copywriter

  Potrafisz zredukować tekst, którego nie powstydziłby się prof. Miodek? Uważasz, że Internet zdominowały nieznośne trolle językowe? Jesteśmy podobnego zdania.

  Aplikuj Teraz
 • Programista freelancer

  Programista freelancer

  Cenisz sobie swobodę w pracy? Interesują Cię konkretne wyzwania? Nie chcesz wiązać się z firmą na lata? Zostań Naszym agentem do zadań specjalnych. Uzyskaj Licencję na Programowanie.

  Aplikuj Teraz
All rights reserved @ 2017 Górnicki Invest sp. z o.o.