O Nas - Górnicki Invest - Reklama, Marketing, Szkolenia
1825
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1825,mkd-core-1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

O Nas

PRACA TO NASZA PASJA

Usługi naszej firmy to projekty najwyższej jakości, ponieważ urzeczywistnianie Państwa wizji dla nas jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją.

TWÓJ POMYSŁ – WSPÓLNY EFEKT

Cechuje nas otwartość i pomysłowość. Porozumienie z klientem to podstawa owocnej współpracy – każdy Twój pomysł może stać się częścią projektu, z którego będziesz w pełni usatysfakcjonowany.

ŻYCZLIWI I POMOCNI

Kluczem do sukcesu jest pozytywne nastawienie, dlatego staramy się zapewnić sympatyczną atmosferę, abyście mogli poczuć się komfortowo i z naszym wsparciem osiągnąć sukces.

Wizja

Chcemy stać się liderem sprzedaży usług premium w sektorze marketingu internetowego. Naszym celem jest zaistnienie nie tylko na rynku europejskim, ale i w Stanach Zjednoczonych.

Misja

Świadczymy kompleksowe usługi marketingowe. Stale poszerzamy nasze kompetencje, dzięki czemu Nasi Klienci oprócz życzliwej obsługi otrzymują fachowe doradztwo.

Cele

Pragniemy stać się agencją rozpoznawalną w kraju oraz za granicą ze względu na jakość świadczonych usług. Priorytetem dla Naszej działalności jest zapewnienie znanym markom usług premium. Chcemy dążyć do wyeliminowania firm nierzetelnych i bezwartościowych, by w zamian wypozycjonować Naszych potencjalnych Klientów. Współpracując z Nami wspierasz również organizacje charytatywne (przekazujemy im 10% naszego zysku).

Shortcodes0

Retina Ready0

Graphic Design0

Web Development0

1937

Szablonów Stron Internetowych

7862

Wysłanych ofert

93

Przeprowadzonych Kampanii

251

Zadowolonych Klientów

All rights reserved @ 2017 Górnicki Invest sp. z o.o.