O Nas - Górnicki Invest - Coaching, Consulting, Szkolenia, Marketing, Reklama
1825
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1825,mkd-core-1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

O Nas

Górnicki Invest sp. z o.o. powstał z myślą krzewienia (samo)rozwoju, budowania otwartości na świat i innych ludzi. Zaszczepiając Chrześcijańskie wartości.

W nowych warunkach ekonomicznych, nie jest istotne posiadanie szerokiego spektrum różnorakich informacji a ograniczenie ich do istotnych i sprawdzonych, warunkujących rozwój w dzisiejszym świecie. Naszym głównym zadaniem jest odrzucić masę nieprawdziwych i niepotrzebnych informacji napływających z każdej strony, wdrażając w życie metody i techniki, które wymiernie wpływają na twoje życie i twój biznes.

Górnicki Invest działa na rynku nowej ekonomii oraz w biznesach tradycyjnych, których doświadczenie przekazywane jest na profesjonalnych szkoleniach, kursach, konsultacjach i sesjach coachingowych.

a
PRACA TO NASZA PASJA

Usługi naszej firmy to projekty najwyższej jakości, ponieważ urzeczywistnianie Państwa wizji dla nas jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją.

a
TWÓJ POMYSŁ – WSPÓLNY EFEKT

Cechuje nas otwartość i pomysłowość. Porozumienie z klientem to podstawa owocnej współpracy – każdy Twój pomysł może stać się częścią projektu, z którego będziesz w pełni usatysfakcjonowany.

a
ŻYCZLIWI I POMOCNI

Kluczem do sukcesu jest pozytywne nastawienie, dlatego staramy się zapewnić sympatyczną atmosferę, abyście mogli poczuć się komfortowo i z naszym wsparciem osiągnąć sukces.

Wizja

Chcemy stać się liderem na rynku szkoleniowym pomagając jak największej ilości osób zmienić myślenie, zmieniając świat. Naszym celem jest zaistnienie nie tylko na rynku europejskim, ale i w Stanach Zjednoczonych oraz Azji.

Misja

Świadczymy kompleksowe usługi szkoleniowe i marketingowe. Stale poszerzamy nasze kompetencje, dzięki czemu nasi Klienci oprócz życzliwej obsługi otrzymują fachowe doradztwo.

Cele

Pragniemy stać się firmą rozpoznawalną w kraju oraz za granicą za jakość świadczonych usług. Priorytetem dla naszej działalności jest zapewnienie Klientom usług premium. Chcemy dążyć do wyeliminowania firm nierzetelnych i bezwartościowych, by w zamian wypozycjonować naszych biznes partnerów. Współpracując z nami wspierasz również organizacje charytatywne (przekazujemy im 10% naszego zysku).

gornickii
1937

Przygotowanych wycen

7862

Wysłanych ofert

93

Przeprowadzonych Kampanii

251

Zadowolonych Klientów

All rights reserved @ 2017 Górnicki Invest sp. z o.o.